Diskuze

Něco o plemeni jorkšírský terrier.

21. listopadu 2011 v 16:00 | Kessy & Lejdy

Jorkšírský terier(Yorkshire terrier)


~ Všichni mají Jorky za rozmazlené gaučáky.Ale ti to Jorka nemaj nebo ho nezažili delší dobu,nemůžou nic tvrdit.Už z toho názvu plemena souvisí to slovo Terier.
~Jsou to velice aktivní,neunávní pejsci s velkým srdcem.Je pravda,že nevydrží tolik jako třeba chrt nebo borderka ale že by byli líni to za jisté ne.
~ROZMAZLENOST-jak se to vezme,jsou druhy lidí,ti starší co maj pejska jen na doma,to jsou podle me chudáci,jorkšír potřebuje stálí pohyb.Kdo nechává pejska spát v postely.každý den různe dobrtoty,vylízání talířů,dojídání nebo jídlo z talíře(lidské),nebo když se bojí nějakého psa který nic neudělá,není řešení že psa vezmu do náručí,ano dělala jsem to ale zjistila jsem že je lepší aby se pes postaral o sebe. né ho honem skovávat,nechat ho.
~zkrátka,ti to mají jorkšíra nebo měli,sami dobře ví jakej doopravdy je. MALÝ PEJSEK S VELKÝM SRDCEMA ZÁROVEŇ NEŮNAVNÉ TORPÉDO.
~ je jen na vás jak si pejska vychováte.
~musím se přiznat že moje máma lejdy celkem rozmazluje,dokonce se s ní o tom i hádám.Ale já to lejdy vždy odnaučím,většinou,D takže rozmazlenost tak na 5% . :
~članek by me.
 
 

Reklama